FlexWipe coldstore

Print & apply

Coldstore‑bestendig ontwerp
Geschikt voor etiketteren in koude en vriesomgevingen (gebruik tot circa –30°C zoals vermeld voor coldstore‑oplossingen).

Multi‑side FlexWipe‑arm
De gepatenteerde FlexWipe‑applicator roteert en brengt labels aan op 1–3 zijden van een pallet met korte cyclus‑tijden (bijv. twee zijden binnen ~12 seconden).

Veilig en onderhoudsarm
Tactile/stop‑mechanismen stoppen de arm bij obstructie en het ontwerp maakt snelle rol‑ en printkopwissels mogelijk, wat veiligheid en snelle service ondersteunt.

Product informatie

De FlexWipe Coldstore die Codipack aanbiedt is een print‑&‑apply pallet‑etiketteersysteem dat specifiek geschikt is voor koude opslag en vriesomstandigheden, waardoor betrouwbare etikettering in de cold chain mogelijk is zelfs bij lage temperaturen. Het systeem combineert direct‑thermal printen met de FlexWipe‑applicator: een draaibare, servo‑gestuurde arm die labels nauwkeurig op meerdere zijden van pallets aanbrengt (één, twee of drie zijden) en daarmee handmatig etiketteren en productiestops reduceert.

De Coldstore‑variant ondersteunt toepassingen zoals invriezen van voedselproducten en andere gekoelde goederen, en is ontworpen om sterke hechting op koude en ruwe oppervlakken te verzekeren. Het systeem integreert met compatibele Evolabel‑printers (bijv. T63/D63‑series), biedt opties voor barcode/2D‑validatie na applicatie en kan ingebed worden in bestaande productielijnen met automatische hoogte‑aanpassing en veiligheidsvoorzieningen. Codipack levert het product als onderdeel van haar print & apply‑oplossingen voor coldstore‑omgevingen.

Specificaties
  • Ontworpen voor: coldstore‑omgevingen, gebruiksmogelijk tot ongeveer –30°C (Coldstore‑range).

  • Printtechnologie: direct thermal (compatibel met Evolabel printmodules).

  • Applicator: FlexWipe multi‑side applicator met 360° interne rotatie en 200° externe armrotatie.

  • Labelafmetingen: minimaal 80×80 mm; maximaal circa 178×240 mm (afhankelijk van printer‑configuratie).

  • Compatibiliteit: geschikt voor Evolabel/T63 en D63 printermodellen.

  • Capaciteit: meer dan 5 pallets per minuut (2‑zijde configuratie, afhankelijk van lijnconfiguratie).

  • Afmetingen: voorbeeldmaat applicator+printer+stand ~916×610×2047 mm (varianten afhankelijk van configuratie).

  • Gewicht: applicator ~9 kg; applicator+printer ~38 kg; volledige unit met stand ~82 kg (indicatief).

  • Luchttoevoer: 6 bar, schone en droge perslucht (vereiste voor sommige uitvoeringen).

  • Veiligheid: Tactile arm/stepper‑motor stopt bij obstructie; pivotable mount reduceert behoefte aan hekwerk.

  • Operationele functies: snelle rolwissel (<20 s) en printkopwissel (~60 s) voor minimale downtime.

Veelgestelde vragen

Coderen en etiketteren is onze core business. We hebben 5000 klanten in zeer uiteenlopende sectoren: van de kaashandel om de hoek tot de multinational.

Ja; de Coldstore‑range en documentatie geven ondersteuning voor print & apply‑werking in bevroren omgevingen, met vermelde gebruiksscenario’s tot circa –30°C bij juiste configuratie en stroomvoorziening.

Ja; de FlexWipe‑applicator is ontworpen voor multi‑side labeling en kan één, twee of alle drie de zijden van een pallet bewerken, waarbij twee zijden bijvoorbeeld binnen ongeveer 12 seconden mogelijk zijn.

De Tactile/stepper‑motor‑arm stopt onmiddellijk bij obstructie en combineert een pivotable mount, waardoor risico’s op knelling afnemen en vaak geen uitgebreide hekwerken nodig zijn.

Ja; configuraties van de FlexWipe ondersteunen verificatie van barcodes en 2D‑codes direct na aanbrengen (opties voor ingebouwde scanners/validation modules).

Andere bekeken ook

Epson ColorWorks CW-C6500

Industriële 8-inch capaciteit
Ondersteunt brede labels tot 216 mm voor grote chemie- en verpakkingsetikettering.

Fotorealistische printkwaliteit
Tot 1200 x 1200 dpi met UltraChrome DL pigmentinkten voor scherpe piktogrammen en logo’s.

Uitgebreide mediaflexibiliteit
Van kleine flesjes tot chemievaten, inclusief textuurpapier en BS5609-gecertificeerde etiketten.

Evolabel Belt

Nauwkeurige vacuümriemtransport
Vacuümriem loopt synchroon met transportband voor positionering met ±0.5 mm nauwkeurigheid, zelfs op lichte producten.

Onderkant labeling compact
Combineert met D43-printer voor labeling vanaf onderen met kleine footprint en tot 120 pakketten per minuut.

Flexibele labelformaten
Behandelt labels van 30×30 mm tot 118×150 mm zonder aanpassingen.

Honeywell Granit 1280i

Industriele robuustheid
Overleeft 2.4m drops en 5000 tumbles voor de zwaarste magazijn-omstandigheden.

Snelle 1D/2D scanning
Granit XP-architectuur leest beschadigde barcodes met lage motion tolerance.

Multi-interface flexibiliteit
Werkt met USB, RS232 en keyboard wedge voor elk legacy-systeem.

Contacteer onze experts

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • Drop files here or
    Max. file size: 256 MB.